Як зцілити проблеми з мамою

Як зцілити проблеми з мамою

02.12.2022 Off By admin

Стосунки з мамою

Як впливають стосунки на життя дочки, на її стосунки з чоловіками та самооцінку. Це питання змушує замислитись багатьох сьогодні. Адже погані стосунки з мамою, сварки з мамою у дорослому віці можуть змушувати страждати. Душевна рана може бути від недолюбленості, емоційної холодності матері до дитини чи взагалі від відсутності уваги та турботи.

Як впливають на життя дочки стосунки з мамою

Незцілені стосунки з мамою стають проблемою для дочки у дорослому житті. Найчастіше це призводить до токсичних стосунків з партнером, частих депресій, тривожних станів, проблем з психосоматикою. До того ж, невилікувані стосунки з мамою впливають на гроші у негативному плані, ускладнюють кар’єрне зростання.

Тому якщо стосунки доньки з мамою добрі, вона не має претензій, її дитячі травми опрацьовані, то і життя її буде щасливе і повне кохання. Якщо ж все навпаки, слід розпочати роботу над вирішенням цього питання. І насамперед важливо зрозуміти, що мама така сама людина, як і всі. І якщо немає емоційного зв’язку з мамою, то його треба налагодити, сформувавши свої стосунки з нею. Адже ваша мама частина вас, і, прийнявши її, ви приймаєте себе. І найчастіше, якщо у вас погані стосунки з мамою психосоматика дається взнаки. Це можуть бути проблеми із зайвою вагою чи окремими органами. І часто сварки з мамою у дорослому віці є показником незціленості цих стосунків, і призводять до депресивних станів у дочки, зниження самооцінки та мотивації до життя.

Проблеми з мамою – тест на дорослість

Проблеми з мамою не повинні ставати на заваді щасливому життю. І взагалі стосунки з мамою – тест свого роду на дорослість для дочки. Якщо вона після десятків років продовжує страждати, вона або отримує від цього вторинну вигоду, або ніяк не сепарується від матері, не подорослішає.

Важливо розпочати процес лікування з розуміння стосунків із матір’ю, щоб потім ефективно впоратися з вирішенням питання лікування. Але зробити це дуже важливо, щоб звільнитися від болю, який довгі роки в собі несете.

Кроки до лікування стосунків із мамою.

-визнайте, що в цьому немає вашої провини. Мати була емоційно холодною, не люблячою, критикуючою, не тому, що ви щось не так робили в дитинстві. Це було через те, що так склалися обставини.

-погляньте на свою матір як на звичайну людину. У неї також можуть бути душевні рани, дитячі травми. Навчіться приймати той факт, що мама дала рівно стільки, скільки змогла. Просто прийміть її як є. І проблеми з мамою – тест насамперед на вашу дорослість, зрілість.

-поговоріть з мамою про це, або напишіть їй листа, щоб висловити свої почуття, сказати потаємне. Цілком нормально злитися на неї та ображатися, важливо прийняти свої почуття до неї та почати працювати над їх зціленням.

-полюбіть себе. Наповніть себе любов’ю, балуйте себе, відчуйте себе наповненими любов’ю. Також прислухайтеся до свого тіла, що воно хоче і постарайтеся дати йому це.

-працюйте над собою, практикуйте духовні практики, робіть медитації. Це дозволить гармонізувати своє тіло і душу, і тоді поступово підуть проблеми із психосоматикою, покращиться стан здоров’я. Намагайтеся насолодитися заспокійливими відчуттями медитацій. Також практикуйте усвідомлене глибоке дихання.

– навчіться говорити “ні”, окресліть свої особисті межі у стосунках з мамою, якщо вони токсичні. Не забувайте, що ваші бажання так само важливі, як і її.

– проводьте час із приємними людьми, з тими, кого любите.

-зверніться за допомогою до фахівця, майстра духовних практик, коучу, щоб отримати підтримку в процесі лікування стосунків з мамою. Фахівець може допомогти залікувати рану.

Джерело https://sherbanskaya.com/uk/yak-opraczyuvati-stosunki-z-mamoyu/